19.11.18 06:58

Te fundit

Te lexuara

Personazhe

Jete dhe Stil

Qau në studion e Ermalit, e dashura e Nas-it sjell videon:...

Blogeri i njohur, Nuseir Yassin dhe e dashura e tij Alyne vizituan vendin tonë muajin e kaluar. Nas ...

Kuriozitete

Del në ankand pasqyra 110-vjeçare e kapitenit të Titanic, ...

Një pasqyrë që ka qenë në zotërim të kapitenit të Titanikut, është vendosur në ankand për më shumë s...

Receta

Ullinjtë jeshilë apo të zinjë? Cilët duhet t’i konsumoni?

Ngjyra e ullinjve shpesh përbën një faktor në përzgjedhjen e këtij fruti të rëndësishëm, si në rasti...

Roze

Bota