Emili Rajtakovski është padiskutim një nga modelet që tërheq më shumë vëmendje me fizikun e saj mahnitës.

Kështu ka ndodhur edhe në një ndeshje basketbolli ku bukuroshja kishte shkuar për të parë skuadrën e “Lakers”. Por në tribunën “Staples” në Los Anxhelos, ylli i “Blurres Lines” ishte ngritur në këmbë për të bërë një “selfie” ka tërhequr vëmendjen e një tifozi pas saj.

Një baba i shoqëruar nga djali i tij dhe duke parë pozicionin e bukuroshes u fokusua për të parë linjat e saj. Ndërsa djali i tij duket në foto që shikon babain e tij me një buzëqeshje që tregon shumë.