Dje në “Opinion” ka ndodhur një sherr epik mes Blendi Fevziut dhe Flamur Nokës.

Ky i fundit i ka thënë Fevziut se e ka poshtëruar Saimir Tahiri në emisionin e vet.

Ndërsa Fevziu iu përgjigj, se demokratët i çonin mesazhe Fatmir Xhafajt, për të mos arrestuar njerëzit e tyre.