Atalanta ka dyfishuar rezultatin ndaj Juventusit në “Stadio Atleti Azzurri d’Italia”.

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Duvan Zapata në minutën e 39′.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 43′.