Demi Rose njihet për fotot e saj të “zjarrta” me bikini dhe nuk ka zhgënjyer me setin e saj të fundit fotografik.

Në Phuket të Tajlandës, modelja 23-vjeçare ka treguar format e saj me një bikini sportiv kuqebardhë.