Marina Vjollca është një ndër femrat, që shpesh herë bëhet kryefjala e mediave rozë.

Herë për lidhjen e saj me reperin Getoar Selimi dhe herë për veshjet e saj.

Këtë herë, Marina është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të një xhupi ose e thënë më sakt për shkak të çmimit të tij.

Xhupi kushton plot 6845 euro, shifër kjo që është publikuar nga faqa “What they wearin” në Instagram.

Ndërsa disa ditë më parë moderatorja u vu në qendër të vëmendjes për shkak të syzeve që kushtonin 750 euro.