Kejvina Kthella është një prej vajzave më të komentuara në mediat rozë. Kjo për shkak fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram, por edhe për shkak të deklaratave të saj.

Së fundmi Kejvina është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një komenti, që një fanse ka bërë.

Kejvina kishte postuar një foto, në të cilën dallohej se nuk kishte veshur reçipeta dhe komenti i fanses nuk ka qenë aspak pozitiv.

Ajo i ka shkruar këto fjalë:

Vetëm të hiqni dhe ato brekët që keni vesh ju ka ngel… se vallai sju ka ngel më gjë pa nxjerr në shesh…”
Më pas Kejvina i ka kthyer një përgjigje komentueses, për të cilën mund të thuhet se i është kthyer majë për majë.

Kundër përgjigja e saj ka qenë kjo:

Ruj breket tua zemra se jeni te rrezikshme ju mamit, bye dele”.
Por ndjekja nuk e ka lënë me kaq, pasi i ka thënë se ajo i ka veshur.

Komenti i plotë:

Shpirti un veshur i kam..dhe po i hoqa mi shef burri im…jo gjithë instagrami si puna jote…mirë dhia…”
Më pas as Kejvina nuk është kursyer duke i shkruar:

Mir të fala burrit.”