Beth Morgan është emri i modeles dhe aktores, fotoja nudo e të cilës po thyejnë rrjetin. Ajo ka pozuar tërësisht nudo sipër një tavoline bilardoje dhe pjesët intime i ka mbuluar me disa bila. Në këtë foto nuk ka aspak vend për imagjinatë, pasi ajo ka treguar çdo aset të sajin.

Krahas fotove që modelja ka postuar në rrjetet sociale ka shkruar:

Kush e mori shkumësin.”
Ajo u bë e famshme vitin e kaluar, pasi luajti rolin e një striptisteje në serialin “Coronation Street”.

Kjo nuk është hera e parë që aktorja bionde shfaqet kaq provokuese, pasi ajo poston shpesh foto në të cilat nuk ka vend për imagjinatë.

E çka mund të thuhet është se Beth ua ka ndezur keq imagjinatën mjeshkujve me këtë foto.