“PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 12 MARS 2019 – PASION PER KRIJIMTARI E Marte dhe Marsi ne Dem do jete ne lidhje te favorshme me Henen e zese dhe Neptunin ne Peshk”, shkruan zonja Meri.

Më tej ajo sqaron: Pozicioni Tokesor i Veprimit takohet me endrren dhe pasionin Mund te luftojme per cdo gje qe na terheq josh apo bene pershtypje Qe ta arrijme duhet durrim dhe kembengulje Hena e zeze na flerton me pasionin por ne kendveshtrimin romantik dhe enderrimtar te Neptunit cliron nje energji te madhe per te fituar te pamunduren akoma edhe ne erresire”

PARASHIKIMI:

Dashi

Mund te beni pune te fshehta me pasion ose instikti juaj tju ndihmoj ne nje moment me rrezikshmeri per tu zbuluar apo tradhetuar.

Demi

Do ishte me mire te beheshit pjese e nje prapaskene pa e deklaruar qe e dini permbajtjen dhe qellimin e nje veprimi te fshehte.

Binjaket

Do arrini me ndihmen e nje femre te fuqishme te merrni nje informacion apo nje pozicion te rendesishem Mund te magjepsni partnein tuaj.

Gaforrja

Do shpeoni mrekullisht nga nje rrezik apo situate shume e veshtire qe ju kishin ngritur apo nje pike e erret ne ecurine tuaj.

Luani

Do keni nje takim shume interesant dhe joshes nga i cili do fitoni shume energji aoo do kuptoni se cfarre ka rendesi vertet per ju.

Virgjeresha

Sot kundershtarja juaj me e madhe do ju dali perpara ne formen e nje bashkepunimi qe ju ndoshta e keni humbur dhe do joshi partnerin tuaj.

Peshorja

Nese do futeni ne enderrime dhe do gjeni nje rruge qe ju con drejt realizimit sado e mistershme qe do ju duket duhet ta vazhdoni.

Akrepi

Mund te joshni kedo qe keni perball sidomos ata ne shenjen e Demit ne diten e sotme Kjo joshje do vazhdoj me lidhje te qendrueshme.

Shigjetari

Kerkoni me kujdes ne qellimet tuaja se mos gjeni ne diten e sotme arsyen pse deri tani keni qene me shume vetem se sa me nje partner te kendshem.

Bricjapi

Mund te kosultoheni sot me nje mike apo udherefyes pasi ka mundesi qe keshillat dhe energjia e mire tju drejtoj aty ku duhet.

Ujori

Mund te keni shume rezulat sot ne shkembimet ekonomike dhe ne dashuri Kjo do ndodh nese keni perpara vetem njeriun qe ju ngre pasionin.

Peshqit

Shume gjera te fshehta sot do dalin ne drite dhe ju do perjetoni ne fillim kuptimin e nje ndjenje per dike te ju ka pushtuar por qe nuk e kishit pranuar.