Diçka aspak e zakonshme ndodhi në ndeshjen midis Burnley-Cardiff City.

Teksa kishte një përplasje fizike mes dy lojtarëve, Ashley Barnes dhe Joe Bennes, ka ndodhur ajo që nuk pritej. Ishte pikërisht Joe Bennet i cili bëri një gjest të pazakontë, ku puthi kundërshtarin e tij në hundë.

Pamjet e këtij gjesit shumë shpejt kanë bërë jehonë dhe xhiron e rrjetit./Shqipëriaime