Ish-ylli i pornografisë, Ilona Staller, e njohur me emrin e artit Cicciolina ka zbuluar se kjo është një periudhë e keqe për të.

Ajo ka treguar se nuk ka më kursime dhe se ishte e detyruar që të nxirrte në ankand disa nga objektet e saj të çmuara personale.

Midis tyre, Cicciolina është shprehur se janë edhe veshja me të cilën bëri hyrjen në Parlament dhe të brendshme të përdorura.

Por mesa duket ajo i ka punët keq edhe në dashur. Iliona ka zbuluar se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale për tre vjet.

“E bëj me veten në shtëpi, me duart e mia dhe me disa objekte të vogla. Me burra, jo. Ata as nuk përpiqen, mendojnë se kush e di se çfarë kam nevojë unë. Nuk dua një që të bëjë seks me mua dhe pastaj të zhduket. Dua një person serioz, dikush që më do”, ka thënë ish-pornostarja.