Në mediat sociale është shpërndarë një video që thuhet se tregon momentin kur një grua kap burrin e saj me një tjetër në shtr.at.

Në pamjet e publikuara duket një burrë gjysmë i zhv.eshur që qëndron në shtrat pranë një vajzë e veshur me një i kostum gjumi ngjyrë rozë.

Bashkë me ta, në dhomë ndodhet dhe ajo që besohet të jetë bashkëshortja e tij si dhe disa persona të tjerë.

I publikuar nga uebsajti kinez Sina, incidenti besohet të jetë filmuar në një hotel.

Sipas mediave vendase, çifti kishin 6 vite të martuar dhe gruaja dëgjohet në klip duke i thënë burrit ndër të tjera” unë të trajtoj shumë mirë dhe ti e di”.

Sa për personat e tjerë në dhomë, nuk dihet se cilët janë, por mendohet që mund të jenë njerëz të gruas me të cilët ajo ka bërë planin për ta kapur burrin në flagrancë.DailyMail