Këngëtarja e njohur Enca Haxhia tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot dhe videot tejet provokuese në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Enca ka habitur me një deklaratë të bërë në Instastory, ku shpërthen ndaj komenteve negative të meshkujve.

Sipas saj, nëse një femër ka gjoks të madh, meshkujt e quajnë pornostare, ndërsa këngëtarja nuk është përmbajtur.

‘Një vajzë: ka gjoks të madh, një shqiptar injorant: Pornostare! Vdiqaaaa. Nuk është faji i askujt që e shihni vetëm në porno. Ju lutem kursejini komentet e tilla para se të më prishen sytë (dhe para se të prisheni vetë)’, shkruan Enca.