Browsing Category

Horoskopi

3 Shenjat fatlume për këtë javë

Kjo javë duket se do të jetë mjaft e veçantë për tre shenja të horoskopit, të cilat sipas astrologëve do të kalojnë një fazë të rëndësishme në jetën e tyre. 1. Gaforrja Kur dielli është në shtëpinë tuaj të parë, ju jeni të ngarkuar me…

Horoskopi për ditën e sotme 5 Tetor 2018

Dashi – Do të jeni shumë impulsiv dhe për këtë arsye shpesh ju cilësojnë si të paparashikueshëm. Megjithatë në këtë moment për të arritur një objektiv të caktuar profesional, do të keni nevojë për më shumë organizim dhe planifikim. Demi…