Browsing Category

Personazhe

Ky çift vallëzon si askush tjetër

Këta valltarë mahnitën të gjithë. Nuk është çudi që juria u çua në këmbë dhe duartrokitën, me publikun që u ‘çmend’ pas performancës së tyre. Nino dhe Violet, nga Holanda, kombinuan artin e vallëzimit me teknologjinë moderne 3D në…

Rrahje mes femrave live ne tv

Kjo video tregon momentin kur dy konkurrente të një reality show në Rusi janë përleshur me njëra-tjetrën duke shokuar konkurrentët e tjerë, si edhe shikuesit. Në skenën e shëmtuar shikohen vajzat që qëllohen dhe shkulin flokët.…

Ky është snajperisti më i mirë në botë

Nëse nuk e keni parë, filmi Shooter me aktorin kryesor Mark Wahlberg, personazh kryesor e ka një snajperist shumë të aftë. Snajperisti që jeton larg njerëzve në një shtëpi në mal, kthehet përsëri në aksion pasi mësohet se ka një komplot…