Browsing Category

Rozë +18

Bleona, për pazar me të brendshme

Bleona Qereti njihet si një ndër këngëtaret më pa komplekse. Ajo është komentuar shpesh për veshjen e saj dhe përmes emisionit “Xing me Ermalin” ajo ia ka dalë të tërheqë sërish vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja ka shëtitur nëpër…

Tërsisht e zhveshur, me pamje nga deti

Ajo është krenare për trupin e saj pas rënies së madhe në peshë. Dhe Sophie Kasaei, dëshiron të tregojë gjithçka me foton e fundit të postuar në Instagram, ku shfaqet plotësisht e zhveshur teksa pushon në dritën e diellit në një bregdet të…