Browsing Category

Sport

50 cent-Khabib, ashpërsohet edhe më tej situata

50 Cent nuk i ka ndaluar thumbimet për stafin e Khabib Nurmagomedov. 50 Cent ka disa ditë që po përplaset me Khabib Nurmagomedov dhe stafin e tij, pas përballjes me Conor McGregorin. Reperi i njohur amerikan ka përqeshur në Instagram…

Panucci pas humbjes në Izrael: Jemi jashtë…

Një humbje dërrmuese duket se ka qenë kjo e sotmja edhe për trajnerin e Kombëtares, Christian Panucci. Në një prononcim për median nga Izraeli, Panucci tha se “të kthehesh në shtëpi me një humbje 2 – 0 nga një ndeshje e luajtur në këtë…

Panuçi: Jemi jashtë, më vjen keq…

Pas ndeshjes me Izraelin ku Shqiperia humbi 2-0, trajneri italian Panuçi u pa i mërzitur. Ai foli për RTSH ku deklaroi se skuadra ka luajtur shumë mirë dhe nuk e meritonte këtë rezultat. Gjithashtu, trajneri nuk harroi të…