Rekord që ditën e parë, ky është hiti që po sfidon “Despacito”

“Taki Taki” duket se është hiti më i fundit në muzikën botërore, i cili po sfidon seriozisht superhitin “Despacito”.

DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna dhe Cardi B janë shfaqur me të kuqe në projektin latin që po thyen rekord shikueshmërie që në ditët e para.

Ishte ideja e DJ Snake për të bërë këtë bashkëpunim. Ai tha për Billboard se donte të bënte një rekord regatoni për klubet e natës dhe gjeti dy mbretëresha, Selenën dhe Cardin.

Titulli i këngës është vendosur nga Ozuna dhe është një lloj kërcimi tepër ritmik dhe sensual që transmetohet tek publiku vetëm me anë të muzikës.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.