Pasi sfidoi temperaturat me setin e saj fotografik në borë, ku dukej mjaft tërheqëse, Olta Gixhari është kthyer sërish në vëmendje.

Aktorja sexy ka ndarë në rrjetet sociale disa foto të tjera ku duket dhe më provokuese.

Ndërsanë postimet e saj të para dominonte e bardha, Olta është shfaqur misterioze në fotot e rradhës.

Bukuroshja nuk i ka shoqëruar postimet me ndonjë përshkrim.