Rrahja e këngëtares Baby G nga mikja e saj Bleta Gashi bëri bujë të madhe para disa orëve.

Kjo ndodhi pasi që këngëtarja nga Shqipëria kishte ngrënë bukë në makinën e mikes së saj, që më pas erdhi deri tek incidenti.

Ndërkaq, siç duket përveç Baby G-së ka ndodhur edhe një rrahje tjetër në estradën shqiptare, teksa ka qarkulluar një video në rrjetet sociale.

Faqja “Vipat e Bllokut”, kanë publikuar një video në të cilën shfaqet modelja Françeska Jaçe duke e grushtuar një femër tjetër, në mes të klubit.

Sido që të jetë, modelja seksi nuk ka reaguar ende rreth këtij rasti.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP