Oriola Marashi çmend shpeshherë me fotot e videot ku tregon asetet e saj bombastike duke u kthyer kështu në një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar.

Prej disa ditësh ajo ndodhet në Romë për të realizuar një set fotografik dhe sot ka çmendur italianët.

Modelja ka dalë në dritare dhe ka shpalosur talentin e saj si soprano.

Në video të cilën mund ta ndiqni më poshtë shihet si kalimtarët kthejnë kokat për të parë Oriolën.

Modelja as nuk e vret fare mendjen, por vazhdon këndon duke qeshur teksa dikush e filmon.

Oriola😂

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP