Kjo femër pa fije turpi e bën këtë gjest në taksi- Publikohen pamjet

Në një video të publikuar në internet shihen disa vajza të cilat mashtrojnë një taksistit në qendër të New York-ut.

Femra e ulur në mes, me jelekë të zinj, bën diçka të pabesueshme.

Pas një momenti hezitimi,a ajo merr parat e vendosura në mes dhe del nga makina me miqtë e saj.a

E dyshuara është kërkuar në Instagram dhe del të jetë Gabrielle Canales, transmeton Indeksonline

Në rrjetet sociale, ajo ndau artikujt rreth vetes dhe vjedhjes së saj, duke theksuar se ajo kishte vjedhur “vetëm” pesë dollarë.