Morena Taraku ka postuar një video tepër “hot” teksa bën dush.

“Është ftohtë jashtë”, shkruan modelja dhe këngëtarja seksi e veshur vetëm me të brendshme dhe reçipeta.

View this post on Instagram

It’s ❄️ outside 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP