Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ndërsa ka befasuar me parashikimin.

“E premte dhe hena e plote ne peshore sot ne dreke ne graden e fundit te diagonales dash te peshore. Dergojne mezazhin e shpernguljes nga nje situate ne nje tjeter nga nje cikel jete ne nje tjeter”, shkruan zonja Meri.

Nga ana tjetër Meri bën me dije se: E rendesishme eshte qe na con ne nje faqe te re te jetes. Ndoshta eshte momenti kur duhet te ngrejme pyeteje mbi jeten tone. Shume marredhenie qe jane ne krize jane ne proces ndarje te plote me kete hene te plote.

Shkaku i ndarjeve sot vjen per shkak te egoizmit dhe qendrimit detyrues te njerit ndaj tjeterit. Bashkimet ne jeten personale apo biznes jane ne faze percuerje. Ka ardhur momenti qe ne jeten tone te mbaje vetem ata njerz dhe marredhenie qe kane vertet rendesi dhe thelb”, shkruan meganews.al.

Parashikimi për të gjitha shenjat:

Dashi
Kjo periudhe do shoqerohet me nje krize te madhe ne marredheniet e rendesishme tuajat qe mund te jene familjare personale apo bashkepunuese e shoqerore

Demi
Nje problem i madh ne lidhje me punen perditshmerine dhe shendetin qe mund tju kete lodhur dhe bllokuar Sot duhet ti jepni fund nje pune te lodhshme

Binjaket
Nje ceshtje shume e rendesishme personale merr fund dhe kuptoni prapaskenat e nje marredhenie me interes ne kurizin tuaj Kujdes skalndalet

Gaforrja
Karriera sott do jete ne nje dite krize dhe judes nga lajme apo te papritura qe mund te rrezikojne konkretisht pozicionin tuaj Kujdes ne nje martese te lodhur

Luani
Do keni fundin e nje plani apo projekti qe ndoshta nuk ka sjkuar ashtu sic duhet dhe shpresojme pa deme anesore apo ligjore

Virgjeresha
Nje bllokim total ekonomik si edhe nje egoizem per ti pare gjerat me qetesisht apo ne fryme me bashkepunuese do ju kushtoj shume para dhe kohe

Peshorja
Do jeni ne nje moment krize ne jeten personale dhe ne nje projekt bashkepunues Mund te keni ndarje ne martese nese kjo eshte e lodhshme

Akrepi
Psikologjikisht do kerkoni nje rrugedalje nga nje cikel pune qe mendoni se e keni perfunduar dhe ju duhet detyrimisht nje hapje e re

Shigjetari
Duhet te keni kujdes ne marredheniet shoqerore sociale pasi egziston mundesi te humbisni pike apo te mos gjeni perkrahjen e duhur Kujdes ne Dashuri Sot perfundon nje lidhje qe ju ka lodhur

Bricjapi
Situata te pakendshme familjare ju presin por edhe mundesi per te bere ndryshime ne manaxhimine ndonje biznesi familjar

Ujori
Sot mbaron afati ku duhet te prisni nje pergjigje per ceshtje ligjore apo per ndonje pune jashte vendit Nje plan bllokohet dhe duhet te gjeni nje startegji te re

Peshqit
Ka ardhur mometi te shikoni shkakun e vertet te bllokimive tuaja ekonomike si dhe te cdo prurjeje shpirterore apo materiale qe ju nevojitet per egzistencen tuaj

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP