Një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri dhe ndër më të komentuarit në showbizin shqiptar, Fatmir Hysenbelliu, ka treguar shpeshherë në rrjetet e tij sociale se është tifoz shumë i madh i skuadrës së Juventusit.

Së fundmi, në një postim në Instagram, ai ka treguar me krenari arritjet e skuadrës së tij të zemrës, e cila është shpallur kampione e Italisë për të 37-tën herë.

Fatmiri ka publikuar një foto ku shfaqet me një kornizë në dorë, brenda së cilës ndodhet fanella e Juventusit, e firmosur nga ylli i futbollit Cristiano Ronaldo, emrin e të cilit mban edhe bluza.

Me siguri janë të shumtë ata që e ëndërrojnë ta kenë këtë dhuratë të Ronaldos për fansat e tij.