Sipas Partisë Demokratike, forca të shumta policore ushtruan sot dh.unë të pajustifikuar mbi banorët e Unazës së Re, që protestuan paqësisht kundër pranisë së Edi Ramës në një biznes aty pranë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP