Është 24 vjeçe, por jo amerikane siç mund të mendoni prej emrit apo mbiemrit të saj. Ka lindur në Udine dhe njihet si një nga tifozet më të çmendura të Juventusit dhe Kristiano Ronaldos.

Tifozët bardhezinj e kanë zgjedhur si një nga fanset më seksi të “Zonjës”. Me fotot e saj të nxehta ka magjepsur të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale. Tejlor Mega ka thënë se nuk jeton dot pa parë ndeshjet e Juventusit, por mbi të gjitha pa seks.

“Nuk mund të jetoj dot pa kryer marrëdhënie seksuale. Më pëlqen që të bëj seks 5 herë në ditë”, ka thënë më parë në një intervistë.