Gazeta zvicerane “20 minuten”, ka kontaktuar me Loredana Zefin pas akuzave për vjedhjen e 900 mijë frangave. Gazeta shkruan se Loredana e ka pranuar se 900 mijë franga i takojnë familjes Z. të cilët e akuzuan për vjedhjen, por nuk e ka pranuar se ajo ishte pjesë e marrjes së tyre.

Loredana ka thënë se vëllezërit e saj e kanë bërë këtë dhe ajo nuk ka asnjë lidhje. “Ju e dini, bëj gjithçka për drejtësi. Ju thjesht nuk duhet t’i besoni të gjithëve”, ka thënë këngëtarja.

Loredana u arrestua dje në mbrëmje në një apartament në qytetin e Lucernit dhe shtëpia e saj u bastis.

Burimi: indeksonline.net

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP