Mbrëmjen e sotme do të transmetohet episodi i fundit i emisionit ‘dua të të bëj të lumtur’.

Në këtë puntatë surpriza e radhës është për vetë moderatoren Arbana Osmani, e cila ka bërë të lumtur shumë familje.

Arbanën e kanë surprizuar dy gjyshërit e saj, të cilët i kanë ardhur në studio, ndërsa moderatorja e emocionuar ka njoftuar fansat ta ndjekin mbrëmjen e sotme.

“Ne fund, surpriza me e bukur, ishte per mua Shihemi neser mbrema, ne Top Channel me epilogun e sezonit te trete te “Dua te te bej te lumtur”, shkruan Arbana krahas fotos me gjyshërit në Instagram.

View this post on Instagram

Neser❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP