Lidhja e reperit te njohur Fero me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura.

Por së fundmi Feri ka bërë me dije se lidhaj e tyre ka marrë fund teksa shkroi se është beqar nëpërmjet një postimi në instastory.

“Përshëndetje zonjusha prej tani jam beqar“, ka shkruar Fero, mirëpo vetëm pak minuta më parë lidhur me këtë lajm ka reaguar dhe vetë Arbenita e cila i ka çuditur ndjekësit me postimin e saj.

Ajo ka publikuar një emoji duke qeshur me lot e duke i bërë të gjithë konfuz.

Nuk dihet nëse çifti është ndarë realisht apo kjo është vetëm një shaka mes tyre, megjithatë ata ende vazhdojnë e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.