Videoja e kësaj gruaja është bërë hit në rrjetet sociale. Fillimisht gruaja në moshë i afrohet shatërvanit dhe vendos të lajë këmbët, por më pas mendon të bëjë një dush të mirëfilltë me rroba… videon nuk ka nevojë për fjalë të tepërta.

Nuk dihet se ku është filmuar kjo video, megjithatë kanë mjaftuar vetëm pak orë pasi është hedhur online për të bërë xhiron e rrjetit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP