Këtë vit festivali i Kanës ka mikpritur shumë personazhe shqiptarë. Të ftuar kanë qenë Armina Mevlani, Aurela Hoxha si dhe Heidi Lushtaku.

Perveç shkelqimit gjatë parkalimit në tapetin e kuq, ajo çka ka rënë në sy, ka qënë pikërisht gjesti që modelja Lushtaku ka lënë para të gjithëve.

Në një moment, ajo ngre dorën lart duke drejtuar gishtin e mesit. Ende nuk është zbuluar kujt i shkonte ofendimi, madje as modelja vetë nuk ka reaguar lidhur më këtë.

Gjithashtu në rrjet po qarkullon edhe fotoja e saj me Selena Gomez si dhe me Victoria Silvstedt.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP