Këngëtarja Linda Halimi në mars të këtij viti u bë nënë për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushja Kaimana e cila u bë menjëherë bebi më i komentuar në showbiz.

E së fundmi këngëtarja i ka hapur vajzës së saj një llogari në Instgram ku publikon foto të vogëlushes Kaimana siç ishte dhe fotoja e sotme.

Kaimana është plot 10 javëshe dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me portretin e saj, i cili është miksim i të ëmës dhe të atit.

“Kajmak i mamit dhe babit”- shkruan Linda krahas fotos së të bijës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP