Juventusi arriti që të fitonte sërish titullin në Itali, duke ngritur për herë të 7-të radhazi trofeun e Seria A.

Por duket se jo çdo gjë ka shkuar siç duhet gjatë festës në fushë. Një incident ka ndodhur me Cristiano Ronaldon, pasi ky i fundit ka qëlluar me kupë djalin e tij.

Në një moment teska Ronaldo po bënte një foto me djalin e tij dhe me persona të tjerë, atij i ka rrëshqitur nga dora kupa dhe ka prekur në kokë të birin.

Djali i Cristiano Ronaldos kishte gjyshen pranë, e cila menjëherë i ka shprehur solidaritetin, ndërsa ylli i portugalisë vijoi të festonte.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP