Jane Park, britanikja që fitoi 1 milion sterlina kur ishte vetëm 17 vjecc dhe u bë kështu milionerja më e re në Europë, pas ankesave se nuk gjente dot një të dashur të t’i falte dashuri dhe të mos e donte për paratë e saj ka dhënë një deklaratë tjetër tronditëse.

Ajo thotë se ka nisur një fushatë ku do të shesë online fotot e saj topçes në mënyrë që të mbledhë para për bamirësi, duke e përshkruar veten si një Robin Hood por perverse.

Jane po i shet fotot e gjoksit të saj të bërë me ndërhyrje kirurgjikale për 50 £. 23-vjeçarja zbuloi se ajo po i dorëzon paratë për bamirësi pasi krijoi një llogari tek OnlyFans.

Fituesi i EuroMillions ka grumbulluar mijëra ndjekës në Instagram pasi shtiu në dorë këtë çmim në vitin 2012.

Tani ajo ka vendosur të mbledhë para për qëllime humanitare, pasi kohët e fundit është prekur nga gjërat që i kanë ndodhur në jetë.

Ajo ka publikuar llogarinë e saj, duke informuar ndjekësit se 40.000 peronsa e ndjekin në faqen e saj OnlyFans, ku po publikon fotot. Ndjekësit e lavdëruan atë për përdorimin e parave të për shkaqe të mira.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP