Këngëtarja e njohur Enca Haxhia tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot dhe videot tejet provokuese në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Enca ka habitur me një deklaratë të bërë në Instastory, ku shpërthen ndaj komenteve negative të meshkujve.

Sipas saj, nëse një femër ka gjoks të madh, meshkujt e quajnë pornostare, ndërsa këngëtarja nuk është përmbajtur.

‘Një vajzë: ka gjoks të madh, një shqiptar injorant: Pornostare! Vdiqaaaa. Nuk është faji i askujt që e shihni vetëm në porno. Ju lutem kursejini komentet e tilla para se të më prishen sytë (dhe para se të prisheni vetë)’, shkruan Enca.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP