Emri i saj është shumë i komentuar në mediat rozë.

Përveç talentit të saj në muzikë rep artistja Tayna shquhet edhe për trupin e saj bombastik, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja herë pas here ndanë fotografi provokuese me të cilat ua ngacmon imagjinatën ndjekësve të saj.

Kësaj radhe artistja ka publikuar një video ku joshë me kërcimin e saj, ajo shfaqe shumë sensitive me minifund.

Ndërkohë, Tayna ka paralajmëruar një verë të ‘nxehtë’ me shumë hite të reja.

View this post on Instagram

Ajajaj papiii😛💃🏻

A post shared by Tayna (@tayna) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP