Angelique Boyer ka përjetuar një nga ngjarjet më të këqia në karrierën e saj.

Gjatë kurorëzimit të saj si Mbretëresha e karnavaleve të Karolinës në Shtetet e Bashkuara, aktorja u godit me një kanaçe birrë. Për shkak të shiut të dendur, njerëzit filluan të zemëroheshin dhe të humbnin durimin.

Situata doli jashtë kontrollit deri kur e dashura e Sebastian Rullit mori kurorën e saj. Njerëzit nga publiku filluan të hedhin kanaçe birre.

Ajo shpëtoi nga marrja e një goditje, megjithatë, këngëtari Raymix, i cila ishte pranë saj, nuk pati të njëjtin fat dhe mori një goditje të fortë në fytyrë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP