Një person ka mbetur i vd ekur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në Kamëz.

Mësohet se personi i seksit mashkull është përplasur për bdekje nga një makinë në rrugën Institut-Bathore në Kamëz rreth orës 19:00. Deri tani nuk dihet ende identiteti i këmbësorit që ka humbur jetën apo dhe i drejtuesit të mjetit.

Aksi Institut-Bathore në Kamëz cilësohet si një nga rrugët më problematike përsa i përket aksidenteve për shkak të luleve të mbjella në mes që kanë arritur lartësi të konsiderueshme dhe e bëjnë të padukshme kalimin e kalimtarëve.

FOTO: HDA

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP