Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka postuar një foto duke ironizuar presidentin, Ilir Meta.

Balla ka gjetur një lokal me emrin “Tymi Likes” duke shkruar se festa e PS-së është zhvilluar në këtë lokal. “E dogjëm sonte festën, sa i doli Tymi Likes😂😂”, shkruan Balla.

Kjo duket si një ironi për Ilir Metën, pasi në politikë kemi dëgjuar që shumë i thërrasin dhe Like.