Në rrjet po qarkullojnë disa foto dasmash nga Rusia që të bëjnë të qeshësh dhe të “qash” në të njëjtën kohë.

Fotot gazmore, tregojnë nuset dhe bashkëshortët e tyre duke mbajtur në duar pula të rrjepura si dhe duke e vënë veten e tyre në poza gazmore.

Nga cilësia e fotove dhe mënyra e veshjes shumica prej tyre duken si të vjetra, por gjithsesi idenë e përcjellin mjaft mirë.

Me anë të fotomontazhit, çiftet në foto e kanë vënë veten e tyre në situata të ndryshme, aspak normale. Në një prej tyre duket dhëndri i “fuqishëm” i cili mban në krahë një fuoristradë në të cilën ka hipur nusja.

Në një tjetër shihet një tjetër dhëndër duke e mbajtur nusen si violinë etj.

Për më shumë mund t’i hidhni një sy foto-galerisë më poshtë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP