Një 49-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Fier.

Mësohet se e ndjera është përp lasur nga një automjet në Fier, teksa po kalonte rrugën.

Ndërkohë në lidhje me këtë ngjarje është arrestuar drejtuesi i mjetit, 46-vjeçari me inicialet J.F..

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP