Meri bën me dije se:

“NJE SHKELQIM I VECANTE E PREMTE DHE Marsi ne Gaforre do jete afer me dy yje shume te ndritshem
Marsi ne Gaforre do lidhet me yjesine e ndritshme Sirus dhe Kanopus

Yjesia e Ndritshme Kanopus ne mitologji e ka marre emrin nga kapiteni i nje anijeje Menelau qe u perpoq te rrembente Elenen e Trojes dhe u helmua gjate rruges se kthimit nga nje gjarper Ne egjyptin e lashte kur Kanopus shfaqej ne horizont atehere atmosfera merrte ngjyre te kuqe

Ne lidhje te afert me Marsin Kanopus mund te sjell sukses dhe njohje ne ceshtje dhe tema qe na interesojne Nese deshirojme nje pozicion me te larte tani eshte momenti i duhur”

Dashi
Mund te merrni nje pozicion me kerkues ne familje apo ne karriere Ka ardhur momenti te vendosni per gjerat qe doni me shume

Demi
Do merrni lajme te rendesishme qe do ju bejne me te vendosur Sot keni edhe nje takim te rendesishem qe mund te jete ndihmues

Binjaket
Mund tju realizohet nje lutje apo nje deshire e fshehte Nese merreni me pune ne institucione te ndryshme bamiresie apo pune te mbyllura keni sukses

Gaforrja
Eshte momenti te tiumfoni ne nje veprimtari apo inisiative personale Do merrni me shume fame Sot vendoste edhe per nje lidhje personale

Luani
Ne nje moment te rendesishem si ky do shikoni sa mundesi keni te perparoni me forcen tuaj Nje ceshtje ligjore mund tju penalizoj

Virgjeresha
Ka mundesi qe shkelqimin tuaj racional sot ta rrembej dikush qe punon per ju apo eshte rival ne punen tuaj dhe kjo tju veje ne mendime

Peshorja
Ju keni shansin te ngriheni ne detyre dhe ne jeten personale Do keni meriten te kurrorezoni nje maredhenie apo nje pune

Akrepi
Do shkelqeni ne nje ambjent te jashtem apo ne nje marredhenie me dike qe jeton jashte Do merrni persiper me shume detyra

Shigjetari
Nje epoke e arte ne ceshtjet ekonomike do ju finalizoj me sukses nje projekt apo nje detyrim ekonomik apo blerjene e nje makine

Bricjapi
Ju jeni te vetmit qe do ndesheni me antagonizmin e madh ne diten e sotme dhe do perjetoni shkelqimin e dikujt tjeter me shume se cdo here

Ujori
Do ju hapet nje rruge e ndritshme dhe jeta e perditeshme do jete e gezuar dhe me suksese Do keni nje oferte te re pune

Peshqit
Ne dashuri ka ardhur momenti te merrni shkelqimin dhe cdo te mire qe vjen pas kesaj Perkushtimin romancen pasionin dhe rrembimin

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP