Armina Mevlani ka publikuar në “Instastory” një album fotosh nga adoleshenca duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj.

Por njëra prej fotove ka tërhequr veçanërisht vëmendje. E veshur me një fustan të kuq të ngushtë dhe me dekolte të hapur, ajo duket shumë seksi dhe elegant. Armina mban të veshura dorashka të zeza dhe duart të lidhura me pra nga. Kjo foto është shkëputur nga një set fotografik që ajo ka bërë disa vite më parë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP