Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Lorik Cana ka takuar trajnerin e Tottenhamit, Maurisio Poçetinon.

Takimi, i cili ka pasur përqafime miqësore dhe të qeshura me shpirt, ndodhi në stadiumin “Vanda Metropolitano” në Madrid, ku do të luhet finalja e Championsit-it nesër në mbrëmje në orën 21:00.

Teksa e përqafon mikun e tij, Lorik Cana u tregon të tjerëve të pranishëm se Poçetinon e kishte trajner kur luante për PSG-në.

“E kam pasur kapiten te PSG-ja që kur unë isha 16 vjeç. Jam shëndoshur tani”, dëgjohet të thotë Lorik Cana.

Më pas Poçetino i thotë ish-kapitenit të Shqipërisë se e kishte kujtuar pak ditë më parë teksa po bisedonte me portierin Hugo Loris.

 

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP