Kryeministri Edi Rama ka publikuar së fundmi një video në Instagram, ku kreu i PD-së Lulzim Basha, shprehet:” S’më kap dot se jam i zoti.” Për këtë video Rama ka shkruar: “Ti s’je i zoti ti je njish” . Nuk janë të pakta edhe komentet ndaj këtij postimi plot ironi të Ramës.

Theksojmë se jemi 4 ditë larg zgjedhjeve. Rama vazhdon me fushatën zgjedhore. Presidenti Ilir Meta u shpreh se zgjedhjet e 30 qershorit janë imagjinare. Nga ana tjetër Lulzim Basha mbrëmë iu bëri thirrje qytetarëve që të refuzojnë zgjedhjet por nuk ka asnjë fjalë për pamundësimin e tyre.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP