Një person ka mbetur i plagosur pak më parë në qytetin e Elbasanit.

Mediat raportojnë se përplasja me ar.më ka ndodhur në mes të qytetit të Elbasanit, në sheshin pranë Bashkisë.

Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes apo identiteti i personit të plagosur, ndërkohë policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e saj.

Pak më parë për të shtëna me ar.më është raportuar edhe nga qyteti i Laçit aty ku ka humbur jetën një person.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP