Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese.

E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram.

Së fundmi, ajo publikoi një video të shkurtër në InstaStory, ku shfaqej teksa kërcente në bikini, në tarracën e shtëpisë së saj.

Këngëtarja duket se nuk shqetësohet aspak nga fakti se të tjerët mund ta shohin, madje bën “twerk” pa pushim duke buzëqeshur para kamerës.

Projekti i saj i fundit muzikor është ‘La Reina’, këngë kjo që ka një videoklip të realizuar për mrekulli dhe si këngë po pëlqehet e po dëgjohet shumë që nga publikimi.

Dafina Zeqiri

Gepostet von N’Rm I am Mittwoch, 12. Juni 2019

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP