Blendi Fevziu, një ndër moderatorët më të njohur në TV Klan, me siguri ka një pagesë të majme, por se sa nuk e dimë. I ftuar në emisionin “3shat”, Bora Zemani e tha një shifër, dhe me siguri nuk flet pa baza.

Në një video promovuese të shpërndarë në rrjete sociale, Bora Zemani i bën pyetjen e drejtpërdrejtë Blendi Fevziut në makinën e së vërtetës: Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?

Se sa merr, Blendi Fevziu nuk do ta thotë me shifra, por një gjë është e sigurt, moderatori merr një pagë të kënaqshme dhe Bora Zemani na e tha një shifër të besueshme.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP