Demi Rose ka nxjerrë në pah asetet e saj perfekte, gjatë një sfilate për “Oh Polly”, në Miami.

Modelja 24-vjeçare ka bërë atë që di të bëjë më mirë, të modelojë dhe njëkohësisht të joshë njerëzit me pamjen e saj fizike se ksi, që çdo femër ëndërron.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP